Hledáte nové bydlení v okrese Kolín? Podívejte se, jak na to!

Stěhujete se do Kolína nebo jeho blízkého okolí a rádi byste sehnali pěkné, ale i levné bydlení, ke kterému byste se nemuseli prodírat skrze realitní kanceláře? Podívejte se, jak se dostat k novému bytu či domu snadněji!

Obejděte realitku, bydlete rychleji a levněji

Poslední trend velí nehledat pronájem či byt nebo dům ke koupi přes realitní kanceláře. Při tomto způsobu hledání nového domova totiž můžete ušetřit tučnou sumu, kterou byste za zprostředkování pronájmu nebo koupě zaplatili realitní kanceláři. A úplně zbytečně. Jde to totiž i bez toho. V Kolíně i v celém okrese je mnoho majitelů bytů, kteří se stěhují nadobro nebo na čas, ale chtějí, aby se jejich nemovitost dostala do dobrých rukou. Chtějí si vybrat sami, komu své bývalé zázemí poskytnou. A pronajímají či prodávají bez realitky.

Pronajmout, nebo koupit?

Možná vás čeká velké rozhodnutí. Potřebujete někde zakotvit jen na dobu určitou, kterou jen možná protáhnete, nebo jste si jisti, že chcete v Kolíně nebo u něj zůstat napořád a nemovitost předat třeba i svým dětem? Pokud se vás týká první tvrzení, rozhodně zvolte pouze pronájem nemovitosti. Pokud víte, že už se nikam jinam stěhovat nebudete, můžete si nemovitost koupit a bydlet pěkně ve svém.

Podle čeho si nové bydlení vybrat?

Nezáleží jen na lokalitě, velikosti a dispozicích nemovitosti. Jde z nemalé části také o to, zda je pronajímatel seriózní, co ho k pronajímání bytu či domu vede a jestli umí být trpělivý, nebo se potřebuje nemovitosti za každou cenu co nejrychleji zbavit. Takové chování bývá právem podezřelé. Všímejte si proto, jak na vás působí jeho inzerát, jak s vámi dotyčný komunikuje, jak je ochotný vzít vás na prohlídku a zodpovědět vaše dotazy. Ptejte se, než učiníte zásadní krok. Po podepsání smlouvy už může být pozdě.

Při zabydlování v Kolíně nebo v jeho okolí vám přejeme hodně štěstí a úspěšnou volbu nového bydlení. Užívejte si domov plnými doušky!

nové bydlení v okrese Kolín

Nové bydlení v okrese Kolín

Komentáře

Musíte být přihlášeni pro přidání komentáře.


Partneři stránek
Tip na výhodný prodej bytů v Praze přímo od developera FINEP.