Pronájem bytu: Pronájem bytů Praha

Nabízíme luxusní 2+kk k pronájmu v Praze, o rozloze 91 m2. S terasou, garáží na Karlíně. Byt naleznete v luxusním komplexu, nechybí kamerový systém v domě. Byt najdete v šestém patře cihlového domu. K dispozici je výtah, terasa, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC. Byt je kompletně zařízen a vybaven. Uvnitř naleznete vestavěné skříně, stůl, židle, nádobí v kuchyňské lince, klimatizaci, sušičku, pračku. Byt nepostrádá internetové připojení a lze zajistit úklid. Stanice metra stojí cca sto metrů od budovy, veřejnou dopravu v místě zajišťují i tramvaje a autobusy… to je jeden z mnoha inzerátů, se kterými se setkáte při hledání pražského bydlení. Tento konkrétní případ je ukázkou na pronájem bytu Praha v luxusním stylu, ceny jsou pochopitelně hodně vysoké a pohybují se kolem několika desítek tisíc korun měsíčně.

Pronájem bytů Praha však není jen stylové a drahé bydlení, zájemci spíše shánějí pěkné bydlení v příjemném prostředí za nižší ceny. O pronájem bytu levně je značný zájem, to znamená, že jestliže objevíte inzerát s báječnou nabídkou, nebudete o pronájem bytu usilovat sami.

Nejlepší je pro získání pronájmu bytu v Praze pravidelně procházet webové stránky, kde se nabídky pravidelně aktualizují. Tiskoviny mají uveřejněné nabídky již často rozebrané, proto se spíše vyplatí koukat po online pronájmu v Praze, kam zadávají své nabídky nejen realitní kanceláře, ale i přímo majitelé nemovitostí bytů. Pronájem bytů Praha můžete získat na kratší i delší období. Vybavení bytu se různí, proto se předem informujte, jak je byt k pronájmu momentálně zařízený a co všechno v něm zůstane po vašem nastěhování.

Zájem o pronájem bytu v Praze nijak neklesá, protože většina do Prahy dojíždějí za prací, nebo zde chtějí zůstat na přechodnou dobu, proto se jim nevyplatí koupě bytu nebo domu.


Partneři stránek
Tip na výhodný prodej bytů v Praze přímo od developera FINEP.